Duża dawka karnityny w jednej kapsułce do duża zaleta dlatego stosuje ją już od dłuższego czasu a tłuszczyk leci aż miło :)

» Bulk (białkowo-węglowodanowe)

Bulk (białkowo-węglowodanowe)

Odżywki białkowo węglowodanowe typu bulk

Odżywki białkowo - węglowodanowe typu bulk przeznaczone są do wspomagania zawodników szczupłych o szybkim metabolizmie w okresie budowania masy ciała i siły mięśni. Pozwalają także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego po treningu oraz przyspieszenie procesów syntezy białek w mięśniach. Większość z nich dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów w odpowiednich proporcjach i ilości. Dzięki zawartości peptydów, aminokwasów rozgałęzionych BCAA i glutaminy wykazują właściwości antykataboliczne i anaboliczne.