Wcześniej bałem inne droższe gainery ale nie zauważyłem różnicy więc po co przepłacać :) Size Max wychodzi tanio a efekty są zadowalające.

» Boostery testosteronu i HGH

Boostery testosteronu i HGH

Boostery testosteronu i hGH (hormony wzrostu)

Boostery testosteronu to preparaty o specjalnie dobranym składzie, poprawiające produkcję testosteronu. Zalecane dla mężczyzn aktywnych fizycznie oraz poprawiające sprawność seksualną. HGH, to niesterydowe suplementy poprawiające produkcję hormonu wzrostu w organizmie, polecane dla kulturystów i innych sportowców uprawiających sporty siłowe. Niniejsza kategoria zawiera niesterydowe suplementy poprawiające produkcję hormonu wzrostu i testosteronu znanych producentów w atrakcyjnych cenach.