Fajne witaminki wreszcie ktoś pomyślał o nas kobietach :)

» » » Bluza TW Sweatshirt 011 Magenta - Trec Wear

Bluza TW Sweatshirt 011 Magenta - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 149 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Bluza TW Sweatshirt 011 Magenta - Trec Wear

Nowa damska kolekcja stworzona z myślą o kobietach lubiących wyzwania.
Ta klasyczna bluza posiada wszystkie szczegóły , które charakteryzują naszą markę. Wykonana z najlepszych gatunkowych materiałów. Jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości!
  • Sportowy krój
  • Wytaliowana sylwetka
  • Wykonana z najlepszej jakości bawełny
  • Ściągacze w pasie i na rękawach