Tarcza jak najbardziej w porządku. Co do przesyłki także nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

» » » BCAA Stack 1000g - Universal
Universal BCAA Stack 1000g

BCAA Stack 1000g - Universal

Universal

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA Stack 1000g - Universal

Universal Stack BCAA jest polecany każdemu sportowcowi, od kulturysty po maratończyka, zarówno na etapie redukcji jak i budowy masy mięśniowej. Badania dowiodły, że formuła zawarta w Universal Stack BCAA zwiększa retencję azotu, która w efekcie sprzyja budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.
Ponadto ostatnie badania wykazały, że Universal Stack BCAA pozytywnie wpływa na rozwój siły oraz kompozycji ciała. W połączeni u z odpowiednią dietą, Universal Stack BCAA powoduje wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej.
W celach antykatabolicznych podczas intensywnych treningów należy spożywać dwie porcje na dzień, z czego jedna porcja zaraz po treningu. W celach podstawowych bierz jedną porcję dziennie.
 Porcja: 10g
Składniki aktywne