Dobrej jakości jabłczan z fajnymi dodatkami. Polecam

» » » BCAA 2:1:1 Mega Shot 60ml - Nutrend
BCAA 2:1:1 Mega Shot 60ml

BCAA 2:1:1 Mega Shot 60ml - Nutrend

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BCAA 2:1:1  Mega Shot 60ml - Nutrend

Porcja suplementu diety BCAA Mega Shot to 3mg idealnie zbilansowanego BCAA (2:1:1 - Leucyna:Izoleucyna:Walina) skutecznie wspomagającego w budowie masy mięśniowej poprzez blokowanie spalania wypracowanej tkanki mięśniowej - katabolizmem. Płynna forma produktu zapewnia doskonałe przyswajanie - możliwość odczucia skutków działania suplementu w znacznie krótszym czasie. Pomimo swoich właściwości ochronnych skutecznie wspiera również rozbudowę tkanki mięśniowej przez działanie anaboliczne. Idealnie nadaje się dla osób chcących wypracować i utrzymać atletyczną sylwetkę przez długi czas.
Ochrona masy mięśniowej, oddalenie zmęczenia – 1 fiolka 30 minut przed wysiłkiem.
Wspomaganie regeneracji, przyspieszenie tworzenia masy mięśniowej – 1 fiolka bezpośrednio po wysiłku
 Porcja: 60ml
Składniki aktywne