co tu dużo pisać białko jest bardzo dobre oraz w dobrej cenie

» » Batony proteinowe i węglowodanowe

Batony proteinowe i węglowodanowe

Batony białkowe i energetyczne

Batony białkowe oraz batony energetyczne (węglowodanowe) są świetnym produktem zastępującym posiłek. Znakomicie nadają się jako posiłek potreningowy, w szkole, pracy czy wszędzie tam gdzie nie możemy zabrać ze sobą zwykłego posiłku. Są one doskonałym źródłem wysokiej jakości białka, węglowodanów, witamin i minerałów oraz blonnika.