Niepowtarzalny zestaw witamin i minerałów w paku od Animala do najbardziej kompleksowe, bogate połączenie na rynku. Rewelacyjny produkt

» Batony, napoje i żele energetyczne

Batony, napoje i żele energetyczne

Batony proteinowe i energetyczne, napoje energetyczne i żele dla sportowców i osób aktywnych.

Jeśli jesteś sportowcem lub osobą dla której stały dopływ mikro i makroelementów jest bardzo ważny, to napoje i batony są dla ciebie na pewno bardzo przydatne. Forma w jakiej są one wykonane pozwala na szybkie i bezproblemowe zabranie ich na salę treningową, pracy, do przyjaciół itp. Wysoka zawartość i wysoka jakość składników odżywczych w nich sprawi, że na pewno Twój organizm otrzyma stały dopływ wysokiej jakości białek, węglowodanów, witamin, mikroelementów i błonnika. Niniejsza kategoria zawiera batony, napoje i żele energetyczne znanych firm w bardzo atrakcyjnej cenie.