Dyma Burn jest idealny podpasował mi w każdym calu. Pocę się po nim mocno, pobudza idealnie i pali fat jak należy :)

Baton Protein Delite Bar 76 g

Baton Protein Delite Bar 76 g - USN

USN

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 11 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Baton Protein Delite Bar 76 g - USN

Najnowszy produkt Firmy USN w postaci Pysznego Batonika Białkowego, Który zawiera 30g białka wysokiej jakości(Izolat Białka Serwatkowego). Nie Zawiera nienasyconych kwasów tłuszczowych !
Pyszny, rozpływający się w ustach baton, który równocześnie dba o regenerację, oraz budowę tkanki mięśniowej.
Według zapotrzebowania w diecie.
 Porcja: 76 g

Wartość Energetyczna315kcal
Białko30g
Węglowodany24g