Dyma Burn jest idealny podpasował mi w każdym calu. Pocę się po nim mocno, pobudza idealnie i pali fat jak należy :)

» Anabolizery tlenku azotu No

Anabolizery tlenku azotu No

Boostery tlenku azotu (anabolizery)

Jest to grupa suplementów, które maksymalizują dostarczanie wszystkich składników odżywczych do pracujących komórek mięśniowych, zwiększając tym samym działanie anaboliczne (budujące mięśnie) treningu. Podniesienie poziomu tlenku azotu w mięśniach zwiększa ich wytrzymałość i nasila tzw. pompę mięśniową umożliwiając dłuższe i bardziej intensywne treningi. Boostery (Anabolizery) gwarantują także przyspieszoną regenerację po ciężkim treningu. Lepszy transport składników odżywczych oraz tlenu do komórek mięśniowych sprawia, że boostery tlenku azotu są suplementami jedynymi w swoim rodzaju.