bardzo dobry skład, mega pobudzenie i kop energii na treningu! do tego motywacja i skupienie zdecydowanie na plus!

» » » Aminolast 420g - Gaspari Nutrition
Aminolast 420g

Aminolast 420g - Gaspari Nutrition

Gaspari Nutrition

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 109 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Aminolast 420g - Gaspari Nutrition

To najbardziej zaawansowany mix L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny, ornityny i tauryny każda porcja zawiera aż 10g tych kluczowych dla regeneracji aminokwasów, pozwalając Twojemu organizmowi osiągnąć niespotykaną dotąd regenerację.

Korzyści:
  • przyspiesza regenerację i skraca czas przerw między seriami
  • redukcja zmęczenia mięśni podczas wysiłku
  • zwiększenie ilość komórek mięśniowych, a co za tym idzie rozmiar i siłę mięśni
  • zwiększenie ukrwienia, dla lepszego zaopatrzenia w składniki odżywcze
1 miarka to jedna porcja. Przyjąć 1 porcję 20-30min przed treningiem, oraz 1 porcję bezpośrednio po treningu.
 Porcja: 14g
Składniki aktywne