Jedna z ciekawszych rzeczy z BSNu, polecam 2 puszki i dłuższy ponad 6 tygodniowy cykl. Rewelka

» » » Amino Anabol 200 kaps - Hi-tec
Amino Anabol 200 kaps

Amino Anabol 200 kaps - Hi-tec

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 58 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Amino Anabol – aminokwasy BCAA w kapsułkach

AMINO ANABOL jest preparatem zapewniającym organizmowi ciężko trenującego sportowca odpowiednią ilość aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%). Leucyna silnie hamuje enzymy proteolityczne w komórkach mięśniowych, ograniczając tym samym rozpad białek mięśniowych podczas intensywnego treningu a także jest kluczowym aminokwasem w inicjacji syntezy nowych białek mięśniowych.

L-alanina – idealny partner aminokwasów rozgałęzionych
Zastosowana w preparacie L-alanina, wykorzystywana jest przez wątrobę do syntezy glukozy przez co zmniejsza wykorzystanie aminokwasów BCAA do produkcji alaniny w mięśniach oraz, jako prekursor pirogronianiu, skutecznie wspomaga energetyczne działanie aminokwasów rozgałęzionych. Amino Anabol silnie hamuje katabolizm wysiłkowy i powysiłkowy, znacznie potęguje anabolizm białek mięśniowych podczas regeneracji powysiłkowej, usprawnia także metabolizm glukozy w mięśniach szkieletowych, redukuje tkankę tłuszczową w organizmie oraz zwiększa tolerancję układu nerwowego na długotrwały wysiłek fizyczny.

L-alanina zmniejsza utylizację aminokwasów BCAA w organizmie, dzięki czemu aminokwasy te mogą pełnić swoje bardzo istotne funkcje.
Dni treningowe: Stosować 5 kapsułek 20 min. przed treningiem, 5 kapsułek bezpośrednio po treningu. Dni nietreningowe: Stosować 5 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu na pusty żołądek. Obficie popijać wodą.
Wartości odżywcze
Porcja10kap.
Ilość porcji w opakowaniu20
Opakowanie200 kap.