Rewelacja! Pewny chwyt ! Nie zakupu :)

» » AdreNOline 1200 g - Ultimate Nutrition
AdreNOline 1200 g

AdreNOline 1200 g - Ultimate Nutrition

Ultimate Nutrition

Cena katalogowa: 129,00 zł

Oszczędzasz: 30,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Ultimate AdreNOline

Odżywka AdreNOline to opracowana przez amerykańskich naukowców unikalna formuła ergogeniczna, stymulująca w organizmie najbardziej niedostępne pokłady energii. Działa poprzez specjalny wielostopniowy system, który wprowadza mięśnie w stan energetycznego szoku, pobudza w nich niezwykłą moc, po czym przestawia zwrotnicę na tor niezwykle dynamicznego
 anabolizmu.

Energy Complex zawarty w suplemencie Ultimate połączenie kofeiny oraz odpowiednich witamin i minerałów gwarantuje niezwykle silny stopień pobudzenia neuro-mięśniowego, przygotowując organizm na niezwykle trudne wyzwanie. W trakcie wysiłku intensywnie wzrasta poziom adrenaliny która mocno intensyfikuje pracę mózgu, serca i układu krążenia. W momencie silnego rozbudzenia wkracza oddział NO DyNOmite Complex który wybuchając z mocą dynamitu niemal rozrywa naczynia krwionośne
 przyspieszając transport krwi do pracujących mięśni. Najbardziej skuteczne formy aktywatorów tlenku azotu wywołują efekt niezwykle silnego napompowania. W ciągu zaledwie kilkunastu minut, obwód niektórych partii mięśni zwiększa się nawet o 2-3cm!

Nad przebiegiem efektywności i wysokiego tempa treningu czuwa specjalny zestaw substancji Tatigue Extender Complex. Zawarta w składzie beta-alanina i l-karnozyna powodują, że uczucie zmęczenia praktycznie nie pojawia się, w efekcie czego możemy wykonywać wiele serii z obciążeniem, które do tej pory było poza zasięgiem naszym możliwości.
Wykonanie tak intensywnego treningu, nie byłoby jednak możliwe gdyby AdreNOline nie posiadał w swoim składzie szybko działających substancji odżywczych.

Połączenie hydrolizatu białka serwatkowego (Quick Pro Complex) z odpowiednim rodzajem węglowodanów w proporcjach 1:4 wspierane dodatkowo aktywnością Enzyme Complex zapewnia systematyczny napływ aminokwasów warunkując niezwykle szybką odbudowę uszkodzonych struktur. Nad sprawnym przebiegiem całości procesów anabolicznych czuwa z kolei specjalny oddział Anabolic BCAA Complex, natomiast skutki wywołanych przeciążeń łagodzi zestaw najbardziej zaawansowanych form glutaminy Glutaplex Complex.
Wymieszać 1 miarkę (60g) z ok. 400ml wody. Popijać podczas treningu.
 Porcja: 60 g
Składniki aktywne
Tłuszcz2 g
w tym nasycone1 g