Po nieprzespanej nocy saszetka szybko stawia na nogi bez tego nie mógłbym normalnie funkcjonować w pracy.

» » AAKG Mega Hardcore Shot 500 ml - Trec Nutrition
AAKG Mega Hardcore Shot 500 ml

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

AAKG Mega Hardcore Shot 500 ml - Trec Nutrition

AAKG MEGA HARDCORE SHOT to płynna kompozycja wysoce biodostępnej formy L-argininy oraz jabłczanu L-cytruliny. AAKG MEGA HARDCORE SHOT uzupełnia dietę w cenne aminokwasy w formie sprzężonej z pośrednimi metabolitami cyklu Krebsa, co zwiększa ich wchłanialność i stabilność. L-arginina bierze udział w wielu procesach metabolicznych, a wspólnie z L-cytruliną wykorzystywana jest w biosyntezie tlenku azotu (NO).
Jednorazową porcję preparatu ‒ 12,5 ml stosować 2 razy dziennie.
W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja przed snem. Wstrząsnąć przed użyciem. Produkt można rozpuścić w wodzie.
 Porcja: 12,5ml
Składniki aktywne
L-arginina3200mg
Jabłczan Cytruliny550mg
Autor opinii: irekOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 09-10-2015
Potwierdzam pompa przeokrutna przy dawce 25 ml
Autor opinii: waloooOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 24-09-2015
Pompa, pompa i jeszcze raz pompa! 25ml na porcję przed treningiem i mięśnie po prostu rozrywa.

Napisz opinię